BMW F 650 CS
Hitta tekniska data, priser och recensioner.

Viktig specifikation BMW F 650 CS 2005
Motor och drivlina
| Motoreffekt | 50 hk |
|---|---|
| Transmission | Rem |
| Cylindrar | 1 |
| Takter | Fyrtakt |
| Kylning | flytande |
| Slagvolym | 652 cm3 |
Mått och vikter
| Hjulbas | 1493 mm |
|---|---|
| Säteshöjd | 780 mm |
| Torrvikt | 174 kg |
| Bränsletankskapacitet | 15 l |
| Högsta hastighet | 175 km/h |
| Licensefterlevnad | A |
Pris BMW F 650 CS
Årsmodell
Aktuellt genomsnittligt marknadspris
Frågor och svar BMW F 650 CS
- Vilket är aktuellt marknadspris för BMW F 650 CS?
- Det aktuella, genomsnittliga marknadspriset för en BMW F 650 CS, tillverkningsår 2004, är 24 610 SEK med en genomsnittlig körsträcka på 35 392 km.
- Vilken av dem är bäst? BMW F 650 CS eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för BMW F 650 CS?
- Jämfört med andra Sport touring motorcycle motorcyklar är tillgängligheten normal. Det finns ett genomsnittligt antal BMW F 650 CS motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär BMW F 650 CS?
- Det finns en mycket stark efterfrågan på en BMW F 650 CS efterfrågan på marknaden. Testrapporter för denna modell läses sällan på plattformen 1000PS.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.


























